OM SYSTEM 12-40mm F2.8 PRO MK2
Yeni Klasik Standart Zoom Lens

M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO II (35mm eşdeğeri: 24-80mm), 24mm eşdeğerinden geniş açıya kadar tüm zoom aralığında F2.8 parlaklığına sahip yüksek performanslı, standart bir zoom (orta menzilli telefoto 80mm eşdeğeri1) lensidir. Bu, popüler klasik Micro Four Thirds M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO standart zum lensin (29 Kasım 2013'te piyasaya sürüldü) halefidir ve en son teknolojilere sahip gelişmiş görüntü kalitesi ve hava koşullarına dayanıklı performans sunar..

OM System, Olympus OM-D, PEN veya başka bir uyumlu fotoğraf makineniz olsun, Micro Four Thirds (MFT) standardının sunduğu her şeyden yararlanacaksınız: kompakt boyut, hafiflik, daha fazla çekim özgürlüğü, yüksek görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı bunlardan sadece birkaçıdır.

PARLAK F2.8 IP53 HAVA SIZDIRMAZLIĞI KOMPAKT & HAFİF ZERO KAPLAMA
Geniş diyafram açıklığına sahip, neredeyse her yerde ve her koşulda, düşük ışıkta bile olağanüstü görüntü kalitesi sunan parlak, hızlı bir lens kullanmayı seveceksiniz. Hava durumuna değil, öznenize odaklanın. Gelişmiş bir yalıtım sistemi, sorunsuz çekim için lensi toz, su ve donma sıcaklıklarından tamamen korur. Taşınabilirin tanımıdır. Bu cep boyutundaki lens 400 g'dan hafiftir ve 35 mm formatlı aynasız fotoğraf makineleri için diğer standart zumlardan %50 daha hafiftir. Son teknoloji kaplamamız, arkadan aydınlatmalı bir sahne gibi zorlu çekim ortamlarında olağanüstü görüntü kalitesi sunmak için gölgelenmeyi ve parlamayı bastırır.
FLOR KAPLAMA MANUEL ODAK HALKASI FONKSİYON DÜĞMESİ YAKLAŞ
Camınızın bozulmamış kalmasına yardımcı olan gelişmiş, yüksek performanslı kaplama sayesinde kiri, tozu ve karı iz bırakmadan anında silin. Otomatik odaklama kullanıyorsanız ve manuele geçmeniz gerekiyorsa odak halkasını kendinize doğru çekmeniz yeterlidir. Çekime devam edin ve odağınızı asla kaybetmeyin. Belirli bir eyleme atanmaya veya özel bir ayarı etkinleştirmeye hazır, lens çerçevesine uygun şekilde yerleştirilmiş bir L-fn düğmesi bulacaksınız. Yakın plan çekimler için küçük bir zum lensinin ideal olması şaşırtıcı değildir. 20 cm'ye kadar yakın çekim yapın ve tüm odaklama aralığında yüksek çözünürlüklü görüntüler elde edin.

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 12-40mm
50fps ile Uyumluluk Uyumlu
Maksimum Diyafram Açıklığı F2.8
Minimum Diyafram Açıklığı F22
Lens Yuvası MFT
Görüş Açısı 84 - 30°
Maksimum Büyütme 0.3x
Minimum Odak Mesafesi 20cm
Optik Tasarım 14 elements / 9 groups
Diyafram Bıçakları 7 Circular
Filtre Boyutu 62mm
Boyutlar 84 mm
Ağırlık 382 g