OM-1 Mark II. En iyi olanı mükemmeleştirdik

OM-1 Mark II, inanılmaz yüksek hızların, benzersiz hesaplama yeteneklerinin ve kamera genelinde yapılan iyileştirmelerle dokunsal kullanılabilirliğin bir ifadesidir. OM-1 Mark II'nin sunduğu şey, gittiğiniz her yerde performans gösterecek gerçek bir dış mekan fotoğrafçılığı ekipmanı harikasıdır.

YAPAY ZEKA HIZLI KOMPAKT 120 FPS Pro Capture
Gelişmiş Yapay Zeka Konu Algılama, tek bir nesneye seçici olarak odaklanmanıza olanak tanıyarak kalabalık sahnelerde hassasiyet sağlar. Ardışık çekim için geniş arabellek boyutu, gelişmiş Yapay Zeka Konu Algılamalı AF ve olağanüstü performansla hiçbir anı kaçırmayın. Geliştirilmiş gövde hissi, 8,5 kademeli stabilizasyon gücü ve mükemmel pil ömrüyle daha hafif olun. Pro Çekim Modumuzla deklanşöre yarım bastığınızda, 120 fps'de çalışan bir dizi fotoğrafı arabelleğe almaya başlar.
IP53 SERTİFİKALI 14 Bit RAW LIVE ND KARARMASIZ SIRALI ÇEKİM
IP53 standardı, kameranızı toza ve su sıçramasına karşı dayanıklı tutma konusundaki kararlılığımızı gösterir. Yüksek Çözünürlüklü Çekim modu her zaman öne çıkan bir özellik olmuştur ve artık fotoğrafları 14 bit RAW formatında çekebilirsiniz. *80MP tripod ile *50MP elde OM-1 Mark II, LiveND'yi bir EV durağı daha ileri götürerek ND128'e kadar zorlu koşullarda daha da fazla esneklik sağlar. Artık mevcut 25-120 fps'ye ek olarak, statik nesnelerde daha iyi çekim deneyimi için 12,5 fps ve 16 fps hızlarını da ekledik.
OM-1 Uyumlu Aksesuarlar:
HLD-10 Power Grip BLX-1 Batarya BCX-1 Şarj Cihazı RM-WR1 Uzaktan Kumanda

Kutu İçeriği

OM SYSTEM OM-1 Mark 2 Kamera Gövdesi
OM SYSTEM BLX-1 Lithium-Ion Batarya (7.2V, 2280mAh)
OM SYSTEM CB-USB13 USB Kablo
USB-AC Adaptör
Kablo Klipsi
Kablo Koruyucu
Omuz Askısı
OM-1 Mark 2 Detaylı Teknik Özellikler:
Görüntülemek İçin Tıklayınız

OM-1 Mark 2 Detaylı Türkçe Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu:
Görüntülemek İçin Tıklayınız