Hikayeni Anlat

Başlangıç ve bitiş arasında gizlenmiş binlerce küçük an. Elbette, herkes dağın zirvesini sever. Ama asıl hikaye yolda olur. Yan yolları, kaçırılan fırsatları ve aksilikleri kucaklayın çünkü macera o anlarda yaşar. Hikaye yolculuğu buna değer kılıyor. OM-5 ile hikayeni anlat.

OM System, Olympus OM-D, PEN veya başka bir uyumlu fotoğraf makineniz olsun, Micro Four Thirds (MFT) standardının sunduğu her şeyden yararlanacaksınız: kompakt boyut, hafiflik, daha fazla çekim özgürlüğü, yüksek görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı bunlardan sadece birkaçıdır.

GÖRÜNMEZ SINIRSIZ 4K 30P SAĞLAM KEŞFET
O kadar kompakt ki, neredeyse fark etmiyorsunuz. Çantanızda kaybolan, ancak tam tutuşunu hissettiren modern, klasik bir tasarım. Bellek kartına kolayca sığan ancak kalite ve ayrıntıdan ödün vermeyen 4K 30p video codec bileşeniyle çarpıcı görüntüler yakalayın. Dikkat çekici derecede dayanıklı. OM-5, maceranızın atabileceği her şeyin üstesinden gelir. Hikaye anlatmak için kötü hava yoktur. Bilgisayarlı fotoğrafçılıkla doğayı yeni bir şekilde görün - sürekli genişleyen bir fotoğraf keşif yolculuğu.
HİKAYELER ZOR KOŞULLARA DAYANIKLI 5 EKSEN IS LIVE ND
Fotoğraflar bile hikayenin hakkını veremediğinde, onu yaptığınız yolculuğa layık muhteşem bir filme dönüştürün. OM-5, sınıfında lider IP53 toz geçirmez, su sıçramasına ve donmaya dayanıklı tasarıma sahiptir, böylece en sevdiğiniz bot çifti gibi o hikayeyi anlatmaya devam edebilirsiniz. OM-5, 6,5 adıma kadar (veya uyumlu Sync-IS lenslerle 7,5) telafi ile en sarsıcı durumları dengeleyebilir. Dört adede kadar efekt adımıyla (ND16), sıradan gibi görünen bir anı, en geniş lenslerle bile büyülü bir anına dönüştürebilirsiniz.

Kutu İçeriği

OM-5 Kamera Gövdesi
BLS-50 Batarya
F-5AC Şarj Adaptörü
USB Kablosu
Omuz Askısı
OM-5 Detaylı Teknik Özellikler:
Görüntülemek İçin Tıklayınız

OM-5 Detaylı Türkçe Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu:
Görüntülemek İçin Tıklayınız