OM SYSTEM Tough TG-7 Kompakt Dijital Fotoğraf Makinesiyle Tanışın.

Tough serisinin en yeni üyesi olan OM SYSTEM TG-7 toza ve darbeye dayanıklılık özellikleriyle olağanüstü performans sunmak üzere tasarlanmıştır. 2,1 metreye kadar düşmelere dayanıklı ve 100 kilograma kadar kuvvetlere direniyor. Tough TG-7'nin su altı çekim modları, 15 metreye kadar su geçirmezlik özelliklerini tamamlıyor ve -10°C'ye kadar dondurucu soğuklarda da işlevsel kalıyor. Kamera, 45 metreye kadar derinliklerde kullanılabilmesi için PT-059 Sualtı Muhafazası (ayrıca satılır) ile birlikte kullanılabilir. Saha Sensör Sistemi, konum ve çevresel verileri otomatik olarak alarak çekim deneyimini geliştirir. TG-7, OM SYSTEM markasının özünü yansıtan kompakt, hafif ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Zorlu şartlarda deneyiminizi genişletin… ... yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için çok çeşitli kullanışlı aksesuarlarla. Kameranızdan en iyi şekilde yararlanın! LED ışık kılavuzları ve flaşlardan, balık gözü ve tele dönüştürücü lenslerden sağlam kasalara ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli aksesuarlar, bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Bu aksesuarlarla yaratıcılığınız sınır tanımayacak.

Yüksek Görüntü Kalitesi Zor Şartlara Dayanıklı Anı Kaçırmayın: Pro Capture Wi-Fi, Bluetooth, GPS
TG-7, yüksek çözünürlüklü F2.0 lens, yüksek hızlı görüntü sensörü ve TruePic VIII görüntü işlemcisinin birleşimi sayesinde inanılmaz derecede yüksek görüntü kalitesi elde edebilir. TG-7 su geçirmez (15 m), darbeye dayanıklı (2.1 m), ezilmeye (100 kgf), donmaya (-10°C) ve toza dayanıklı olup, planladığınız her şeye karşı dayanıklıdır.

TG-7, deklanşöre basmadan önce 0,5 saniyeden itibaren 10 fps hızında görüntü yakalayan sıralı bir çekim modu olan ProCapture'ı içerir.

TG-7 yalnızca yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth'a değil, aynı zamanda fotoğraflarınıza başka bir ilgi katmanı ekleyen çok çeşitli alan sensörlerine sahiptir.
4K Dikey Video Mikroskop Kontrolü İnşaat Fotoğraf Modları Su Altı Fotoğrafçılığı
4K, Yüksek Hız ve Dikey Video özellikleri. Muhteşem, gerçekçi 4K videolardan 120 fps ağır çekim videolara kadar. Ve eğer dağ çerçeveye tam oturmuyorsa, dikey konuma çevirin. Objektifinizin önünden 1 cm'ye kadar yakın olan nesnelerin büyütülmüş fotoğraflarını çekmek, makro çekimde yeni bir dünyanın kapılarını açar. TG-7 ayrıca inşaat profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış özel bir inşaat moduna da sahiptir. TG-7, karada olduğu gibi su altında da 15 m/(50 ft) derinliğe kadar dalgaların altında çarpıcı görüntüler ve videolar üretecektir. İsteğe bağlı iki lensle su altı fotoğrafçılığını yeni boyutlara taşıyın. Bunlar, su altı fotoğrafçılığı seviyenizi yükselten kapsamlı bir aksesuar sisteminin küçük bir parçasıdır.