M.ZUIKO DIGITAL 25mm F1.2 PRO
Fotoğraflarınızın görüntü kalitesi ve güzelliğinin zenginliğinin keyfini çıkarın

En üst düzey çözünürlük ve hız için M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO (50mm*) sizin için hazır. Özel lens sistemi yapısı size uçtan uca keskinlikte çarpıcı görüntü kalitesi sunar. her türlü sapmayı giderir ve maksimum diyafram açıklığında sorunsuz kullanım için saçakları azaltır Kompakt odaklama sistemi sayesinde, geceleri bile neredeyse dairesel ve doğal renkli efektlerle güzel bokeh yakalamak için ideal olan son derece hassas AF'ye sahip olursunuz.

Olympus OM-D, PEN veya başka bir uyumlu fotoğraf makineniz olsun, Micro Four Thirds (MFT) standardının sunduğu her şeyden yararlanacaksınız: kompakt boyut, hafiflik, daha fazla çekim özgürlüğü, yüksek görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı bunlardan sadece birkaçıdır.

Nefes kesen görüntü kalitesi Hassas, hızlı otomatik odaklama En güzel bokeh Her türlü havada çekim
Hatta max. diyafram açıklığı, her görüntünün her bir kenarına kadar olağanüstü yüksek çözünürlüğe sahip olacaksınız. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lensin özel lenslerin cömert kullanımı ve gelişmiş performansı, arzu ettiğiniz net ve keskin fotoğrafları sunmak için komik sapmaları ve saçakları ortadan kaldırır. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO'nun kompakt tasarımı, her zamankinden daha hızlı ve daha hassas bir odaklama sistemi ile sonuçlanmıştır. Göz Algılama AF ve Yüz Algılama AF birleştirildiğinde, konunuzun gözleri ve yüzleri en geniş diyafram açıklığında bile sürekli olarak odaklanabilir. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lensin optimize edilmiş ışık gücü dağılımı sayesinde, fotoğrafçılığınıza dairesel bokeh gibi odak dışı efektler ekleyin, bokeh pürüzsüz ve doğaldır. Renkler gerçeğe daha yakın ve efekt neredeyse daireseldir. doğal bir şekil. Tüm M.ZUIKO Pro lensleri gibi, M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO da her türlü hava koşulunda endişe duymadan her anı yakalamanızı sağlar. Özel hermetik sızdırmazlık, lensi etkili bir şekilde korur ve her türlü fotoğraf atamasında daha fazla esnekliğe sahip olmanız için lensi toz/sıçrama/donmaya karşı dayanıklı hale getirir.
Net sonuçlar Özelleştirilmiş işlem Mükemmel yakın çekimler Profesyonel aksesuarlar

M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lens, her fotoğraf ve filmde ek netlik ve keskinlik için gelişmiş Z Kaplama Nano'ya sahiptir. Lens yüzeyini nano boyutlu parçacıklardan oluşan bir katmanla kaplayarak, kırılma indisi elde edilir. gölgelenmeyi ve parlamayı önemli ölçüde azaltır.

M.ZUIKO ED 25mm 1:1.2 PRO lensin diğer öne çıkan özellikleri arasında, istenmeyen bir nesne sahneye girdiğinde Sürekli Otomatik Netlemeyi hızlı bir şekilde askıya almak için kullanılabilen L-Fn düğmesi ve daha yumuşak manuel odaklama için Manuel Odak Kavrama bulunur. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO lens de gerçekten çok yönlüdür - 19,5 cm'lik en yakın çalışma mesafesi ve maksimum 0,11x (0,22x*) büyütme sayesinde yakın çekimleri ve ilginç perspektifleri kolayca yakalamanıza olanak tanır. Birlikte verilen aksesuarlar sayesinde yeni M.ZUIKO Pro lensinizin keyfini daha da fazla çıkarın: Lens Kapağı LC-62F, Lens Koruyucu LH-66B ve Lens Kılıfı LSC-0811. Veya isteğe bağlı Koruma Filtresi ZUIKO PRF-D62 PRO'yu satın alarak objektiften ve yaratıcılığınızdan daha fazlasını elde edin.

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 25mm
Maksimum Diyafram Açıklığı F1.2
Minimum Diyafram Açıklığı F16
Lens Yuvası MFT
Görüş Açısı 47°
Maksimum Büyütme 0.11x
Minimum Odak Mesafesi 0.3m
Optik Tasarım 19 elements 14 groups
Diyafram Bıçakları 9 Circular aperture
Odak Türü Inner focus
Filtre Boyutu 62mm
Boyutlar 87mm
Ağırlık 410g