M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO
Gerçek güzelliği yakalayın

M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO (90mm*), çarpıcı portreler için profesyoneller arasında tercih edilen lenstir. Ultra geniş diyafram sayesinde, yaratıcı bakış açınızı gerçekleştirmek için ideal araca sahipsiniz. Daha fazla derinlik ekleyin ve Tüylü Bokeh ile portrelerinize yumuşaklık veya 50 cm'lik en yakın odaklama mesafesinde sığ bir alan derinliği ile duygusal yakın çekimler yapın.Bu lensin tüm tasarımı size profesyonel kullanım için en üst düzeyde kullanılabilirlik sağlar.

Olympus OM-D, PEN veya başka bir uyumlu fotoğraf makineniz olsun, Micro Four Thirds (MFT) standardının sunduğu her şeyden yararlanacaksınız: kompakt boyut, hafiflik, daha fazla çekim özgürlüğü, yüksek görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı bunlardan sadece birkaçıdır.

Mükemmel Bokeh Efekti İnanılmaz görüntü kalitesi Yüksek hızlı ve hassas otomatik odaklama Tüm hava koşullarında çekim
M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO ile portrelerinizin muhteşem bir şekilde öne çıkmasını sağlayın. Bu prime lens, arka planda güzel Tüylü Bokeh sunarken öznenize daha önce hiç olmadığı kadar derinlik ve netlik için yüksek çözünürlüklü keskinlik sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Maksimum diyafram açıklığında bile istediğiniz net ve keskin fotoğrafları elde edin. M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO'nun özel lensler grubu, her zaman, her görüntünün her bir kenarına kadar olağanüstü yüksek çözünürlük sağlamak için yüksek performanslı, lens içi teknolojiyle çalışır. Anı tam istediğiniz gibi yakalayın. Hafif odaklama ünitesi sayesinde M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO hızlı ve hassastır. Hem Göz Algılama AF hem de Yüz Algılama AF açık olduğunda, konunuzun gözleri ve yüzü en geniş diyafram açıklığında bile sürekli olarak odaklanabilir. Her türlü hava koşulunda yaratıcılığınızdan en iyi şekilde yararlanın. Veya herhangi bir fotoğraf ödevini endişelenmeden alın. M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO'daki bir dizi özel conta, her bir lens elemanını su sıçramalarına, toza ve donma sıcaklıklarına karşı etkili bir şekilde korur.
Dinamik yakın çekimler Keskin sonuçlar Ek vurgular Profesyonel aksesuarlar
Portrelerinize ilginç perspektifler ve açılar vermenin keyfini çıkarın. M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO ile 50cm'lik en yakın odaklama mesafesi ve 0.1x'lik (0,2x*) maksimum büyütme, onu gerçekten çok yönlü bir lens haline getiriyor. Dünyayla paylaşmak isteyeceğiniz kadar net fotoğraflar ve filmler çekin. M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO lens, Olympus'a özgü Z Kaplama Nano özelliğine sahiptir. Her lens elemanı, gölgelenmeyi ve parlamayı önemli ölçüde azaltmak için bir nano boyutlu parçacık tabakası ile kaplanmıştır. Bir dizi kullanışlı özellik sayesinde M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO lensinizi daha da fazla kullanmanın keyfini çıkarın: kolayca özelleştirilebilen L-Fn düğmesi, anında manuel odaklama için Manuel Odak Kavrama, daha geniş Odak Halkası. doğal çalışma ve son derece okunaklı etiketleme. Birlikte verilen aksesuarlarla M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO'nuzdan en iyi şekilde yararlanın: LC-62F Lens Kapağı, uygun düz serbest bırakma kilit düğmeli Lens Koruyucu LH-66B ve Lens Kılıfı LSC-0811. İsteğe bağlı Koruma Filtresi Zuiko PRF-ZD62 ile daha da yaratıcı olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 45mm
Maksimum Diyafram Açıklığı F1.2
Minimum Diyafram Açıklığı F16
Lens Yuvası MFT
Görüş Açısı 27°
Maksimum Büyütme 0.1x
Minimum Odak Mesafesi 0.5m
Optik Tasarım 14 elements 10 groups
Diyafram Bıçakları 9 Circular aperture diaphragm for natural
Odak Türü Inner focus
Filtre Boyutu 62mm
Boyutlar 84.9mm
Ağırlık 410g